Products > Moisture and analysis > NIR instrument

Granolyser


The NIR analyser Granolyser - sturdy and reliable

The NIR analyser Granolyser - sturdy and reliable


Fill in sample

Fill in sample


push product on touch screen

push product on touch screen

NIR labības analīzes

•    Rezultāts mazāk kā 40 sekundēs;
•    Liels parauga apjoms no 600 ml;
•    NIR diožu tehnoloģija;
•    Katram paraugam vairāk kā 1000 skenējumu;
•    Iebūvēts printeris;
•    Izdevīga cena

Paredzēts tirdzniecībai, noliktavām un pārstrādei.
Jūsu paraugam visus parametrus nosaka ātri, precīzi un ekonomiski izdevīgi.

Lietošana

Granolyzer ir uz diožu darbību bāzēta NIR analīžu ierīce. Tā ir piemērota daudzveidīgai dažādu graudu un sēklu, piemēram, labības, eļļas augu sēklu, tauriņziežu sēklu un kukurūzas, izmeklēšanai. Granolyzer ir viļņa diapazons no 950 līdz 1550 nm ar augstu izšķirtspēju, kas piedāvā labāko bāzi precīziem un izteiksmīgiem parametru- mitrums, proteīns, eļļa, lipeklis – rezultātiem. 

Apkalpošana

Paraugu iepildīt ierīcē, izvēlēties produktu uz Touchscreen displeja un nospiest uz START simbola. Granolyzer sāk 600 ml parauga transportu un veic 1500 skenējumus. Tie ar integrēto kalibrācijas modeli aprēķinātie rezultāti noslēgumā, kas tiek parādīti. Apkalpotājs rezultātu var arī izdrukāt. Granolyzer ir arī eksporta funkcija – ģenerētie dati var  tikt atvērti Jūsu klēpjdatorā, piemēram, Exel programmā.

Kalibrācijas projekti

Vienkārši saglabājiet savus integrētos kalibrācijas skenējumus datu bāzē un izmantojiet tos, lai izveidotu savus kalibrēšanas modeļus. Granolyzer atbalsta kā MLR, tā arī PLSR kalibrācijas modeļus.

Savienojumi

Granolyzer ir iebūvēts tīkla savienojuma adapters, USB pieslēguma vieta datu sūtīšanai, svītrkodu skenerim, tastatūrai vai USB atmiņas kartei.

Do you have further questions regarding Granolyser?

» Send an enquiry